Sanpol Sp. z o.o.


ul. Pokrzywno 8
61-315 Poznań

NIP 782-00-69-744
Regon 630175476
 
Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; Numer KRS:0000110970
 
Kapitał zakładowy: 401 850 PLN


 
Historia firmy Sanpol sięga roku 1992, kiedy to w Poznaniu została założona hurtownia wyposażenia łazienek, zajmująca się głównie importem z Włoch, Hiszpanii, Niemiec i Francji oraz sprzedająca produkty kilku krajowych producentów . Kolejne lata to okres wytrwałej pracy, szybkiego reagowania na potrzeby rynku, wprowadzania nowości. Ważną datą w dziejach firmy był rok 1995, kiedy to zakup własnego obiektu biurowo-magazynowego w Poznaniu przy ul. Pokrzywno 8 umożliwił dynamiczny rozwój firmy. Poszerzenie w 1997 roku oferty o asortyment instalacyjno-grzewczy oraz rosnące zainteresowanie ofertą Sanpol dało impuls do tworzenia własnych oddziałów na terenie Polski. W chwili obecnej firma posiada 20 oddziałów na terenie całego kraju, zatrudnia 420 pracowników. Udział w hurtowym rynku instalacyjnym w Polsce plasuje ją w ścisłej czołówce. Sanpol jest firmą opartą w 100% na kapitale polskim.

Od kilku lat Sanpol prezentuje, unikalne w skali kraju, ekspozycje łazienek oraz systemów grzewczych w swoich oddziałach m.in. na największej z nich w Poznaniu - 2000 m2 W roku 2009 miesięcznik „Łazienka” wyróżnił ekspozycje we Wrocławiu, Lublinie i Zielonej Górze tytułem „Salon Roku 2009” – przyznawanym najlepszym ekspozycjom w poszczególnych województwach.
 
Różnorodność ekspozycji, z jednocześnie specjalistycznym potraktowaniem wszystkich dziedzin, to Ľródło inspiracji dla potencjalnych klientów oraz projektantów. Fachowa obsługa jest oczywistym uzupełnieniem tego miejsca, którego nie sposób pominąć planując drobny zakup, jak również dysponując projektem domu, mieszkania, czy dokonując kompleksowego zaopatrzenia inwestycji.

Facebook


Facebook Sanpol Zielona Góra
 

Na skróty:

Nasze usługi:

Nasze usługi:

Kontakt: